Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête" (Festdagen), signerad Ulf Greder, numrerad 267/360, färglitografi, ca 83 x75 cm
428482
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här