Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête" (Festdagen), signerad Ulf Greder, numrerad 267/360, färglitografi, ca 83 x75 cm

428482

2016-12-14