Slava Kliuchnikoff oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm", motiv mot Djurgården, signerad V.Kliuchnikov, daterad atergo 2008, olja på duk., ca 30x40 cm

428489

2016-12-14