Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STAFFAN SNIDARE (född 1939): (2), stockholmsmotiv "Åsöberget" samt "Söderkåkar", signerade och daterade Staffan Snidare 90, handkolorerade etsningar, bildyta 6x9,5 resp. 4,5x6 cm
428490
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här