Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stockholmsmotiv med vy från Skeppsbron, signerad och daterad V Kliuchnikov 12, olja på duk, ca 25x35 cm

428491

2016-12-14