Bengt Abrahamsson Kina slott oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): Kina slott i vinterskrud med figurer, signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, ca 50x40 cm

428494

2016-12-14