Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, benställning, 5 lådor i mitten, höjd ca 80, 160 x 42 cm.

Några fuktfläckar, smärre slitage

428498

2016-12-14