Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, benställning, 5 lådor i mitten, höjd ca 80, 160 x 42 cm.
Några fuktfläckar, smärre slitage
428498
2016-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här