Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Nature morte med persikor och tillbringare", monogramsignerad, signerad och daterad a tergo "Nisse Zetterberg 1952", ca 42x55 cm

428499

2016-12-14