Vas WMF koppar

Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar
Vas WMF koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, vas, 1900-talets första hälft, patinerad och förgylld koppar, dekor av fiskar, märkt WMF, höjd 30,5 cm

Ytslitage och buckla

428500

2016-12-14