Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KLÄDSKÅP med infälld spegel, 1900-talets första hälft, England, fanér i idegran, skuren dekor, höjd 207, 102x50 cm
Zustandsbeschreibung
Torrspeickor och smärre skador, nyckels saknas
428514
2016-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner