Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KLÄDSKÅP med infälld spegel, 1900-talets första hälft, England, fanér i idegran, skuren dekor, höjd 207, 102x50 cm

Zustandsbeschreibung

Torrspeickor och smärre skador, nyckels saknas

428514

2016-12-15