Sideboard
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets slut, Karl Johan-stil, fanérade med björk, svärtade detaljer, låda i sarg, höjd ca 84, 140x35 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Smärre slitage, nyckel saknas, skiva något blekt
428519
2016-12-15