Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets slut, Karl Johan-stil, fanérade med björk, svärtade detaljer, låda i sarg, höjd ca 84, 140x35 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Smärre slitage, nyckel saknas, skiva något blekt

428519

2016-12-15