Sieboard 1900-talets mitt
2016-12-15
428521
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, 3 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 75, 130x40 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Ytsakdor, nyckel och ett draghantag saknas