Sieboard 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, 3 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 75, 130x40 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Ytsakdor, nyckel och ett draghantag saknas
428521
2016-12-15