Sieboard 1900-talets mitt

Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt
Sieboard 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, 3 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 75, 130x40 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytsakdor, nyckel och ett draghantag saknas

428521

2016-12-15