Sieboard 1900-talets mitt
2016-12-15
428523
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, 2 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 71, 130x37 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage