Sieboard 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, 2 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 71, 130x37 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Kuntoraportti
Slitage
428523
Päivämäärä:
2016-12-15