Philippe de Rougemont oljemålning
2016-12-15
428526
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 64x53 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm