Philippe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 64x53 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428526

2016-12-15