Soffa 1900-talets slut

Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut
Soffa 1900-talets slut

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, klädd i grön sammet, främre ben med hjultrissor, längd ca 150, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, fläckar

428531

2016-12-15