Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
SIEBOARD, engelsk stil, 1900-talet mitt, fanérat med mahogny, draghantag i mässing, höjd ca 93, 160x47 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Fanerbortfall, ytskador, nyckel saknas
428535
2016-12-15