GUstaf Magnusson oljemålning

GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Sittande modell - nakenstudie, signerad och daterad Gust Magnusson 1932, olja på pannå, ca 61x46 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428537

2016-12-15