Josef Emil Lémon oljemålning

Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EMIL LÉMON (1895-1968): Höstlandskap, signerad Lémon, olja på pannå, ca 46x55 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428540

2016-12-15