Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, 3 lådor, med stenskiva, draghandtag i mässing, svart bemålning, höjd 82, 90x80 cm, nyckel finns

Senare bemålning, fanersprickor

428553

2016-12-15