Lampbord Louis XV-stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAMPBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanérade med olika träskag, intarisadekor av blommor, sarg i mässing, höjd ca 50, diameter 39 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, ytskador, en med något lös sarg
428555
2016-12-15