Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Sällskap vid häst och vagn, blandteknik med akvarell och broderi, ca 78x58 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
428557
2016-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här