Sällskap med häst och vagn blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Sällskap vid häst och vagn, blandteknik med akvarell och broderi, ca 78x58 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428557

2016-12-15