Orientmatta old / semiantik

Orientmatta old / semiantik
Orientmatta old / semiantik
Orientmatta old / semiantik
Orientmatta old / semiantik

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ORIENTMATTA, old/ semantik, ca 545x360 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ställvis hårt slitage, fläckar, lageteringar med slitage

428563

2016-12-15