Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ORIENTMATTA, old/ semantik, ca 545x360 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Ställvis hårt slitage, fläckar, lageteringar med slitage
428563
2016-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här