Vägglystrar rokokostil

Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, rokokostil, omkring 1900, stomme i bronserad metall, höjd ca 50 cm, vägfästen medföljer
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, enstaka prismor saknas

428564

2016-12-15