Landskap med figurer oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 20x15 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428589

2016-12-15