Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 20x15 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
428589
2016-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här