S Ewert oljemålning

S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

S EWERT (1900-tal): Frukstilleben, signerad S ewert, olja på pannå, ca 63x76 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

428598

2016-12-15