Stig (Slas) Claesson Sarajevo tusch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG (SLAS) CLAESSON (1928-2008): Sarajevo, signerad och daterad Stig Claesson -68, tusch, 42x52 cm

Gulnader

428616

2016-12-15