Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren", signerad L. Jirlow, 82/225, färglitografi, bildmått ca 97x72 cm

428620

2016-12-16