Ulrica Hydman Vallien olja

Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja
Ulrica Hydman Vallien olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Familjen är glad", signerad Ulrica HV, olja på duk, 71x59 cm

428625

2016-12-17