Lennart Jirlow Millenium

Lennart Jirlow Millenium
Lennart Jirlow Millenium

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Millenium", signerad L. Jirlow, 1684/1999, färglitografi, bildmått 57x71 cm

428626

2016-12-16