Michael Qvarsebo oljemålning
2016-12-16
428627
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Visionärt kattporträtt", signerad och daterad M Qvarsebo, 2015, olja på pannå, 46,5x63 cm