Sigge Ljungberg oljemålning

Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning
Sigge Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIGGE LJUNGBERG (1906-1979): Turishotellet i Ljungby, signerad, olja på duk, ca 31x38 cm

428628

2016-12-17