Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972), komposition med sydländska hus, signerad Lodström 59, olja på duk, ca 57 x 92 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Dukskada

428640

2016-12-15