Erik Reimhult väggur

Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur
Erik Reimhult väggur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK EMANUEL REIMHULT (1915-1999): Väggur, signerade och daterade -60, ca 40x33 cm, lod och pendel medföljer

Slitage

428646

2016-12-15