Gösta Nordblad

Gösta Nordblad
Gösta Nordblad
Gösta Nordblad
Gösta Nordblad
Gösta Nordblad
Gösta Nordblad

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Landsväg, signerade och daterad G. Nordblad -34, olja på duk, ca 60x50 cm

Duk med tryckmärke

428661

2016-12-15