Skulpturgrupp 1800-tal

Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal
Skulpturgrupp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURGRUPP, 1800-tal, förgylld brons, dekor av blommor och lamm i bemålad porslin, höjd ca 19 cm

428724

2016-12-16