Rolex Date Just guld/stål 1980-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ROLEX, Datejust, armbandsur, guld/stål, 1980-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, refnr: 6917, serienr: 6027653, jubiléelänk guld/stål original, diameter 26 mm, etui av textil medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage.

428728

2016-12-19