Rolex Date Just guld/stål 1980-tal
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ROLEX, Datejust, armbandsur, guld/stål, 1980-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, refnr: 6917, serienr: 6027653, jubiléelänk guld/stål original, diameter 26 mm, etui av textil medföljer
Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage.
428728
2016-12-19