Fönster 2 st jugend

Fönster 2 st jugend
Fönster 2 st jugend
Fönster 2 st jugend
Fönster 2 st jugend
Fönster 2 st jugend
Fönster 2 st jugend

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 111x50 samt 114x52,5 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

428733

2016-12-16