Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 111x50 samt 114x52,5 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage
428733
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här