Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSFLASKOR, 5 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, varav 2 st med märkning, höjd ca 6,5 - 8, 5 cm

En med glasyrslitage, en propp saknas

428747

2016-12-16