Soffbord runt

Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt
Soffbord runt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, obehandlad massiv furu, runt, möjligen Carl Malmsten, 1940-tal, höjd ca 61, Ø 88 cm

Bruksslitage, skivan med fläckar/märken

428748

2016-12-16