kandelaber brons

kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons
kandelaber brons

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, brons, omkring år 1900, empirestil, för två ljus, delvis förgylld brons, höjd ca 37 cm

Lagningar

428749

2016-12-16