Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Sällskap på is, stämpel signerad Jolin, 345/360, färglitografi, ca 45x55 cm
Saknar glas
428761
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här