Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Sällskap på is, stämpel signerad Jolin, 345/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Saknar glas

428761

2016-12-16