Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-tal, nyrokoko, för 8 ljus, förgylld mässingsstomme, behängd med olikslipade prismor, höjd 102, diameter ca 79 cm, elektrifierad
Något böjda ljusarmar
428763
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här