Bordpendyl Louis XVI stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, omkring 1900, alabaster och metall, urtavlan märkt Vert-nice, arabiska siffror, höjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Pendel och nyckel finns, kollonerna med skador och lagningar
428774
Päivämäärä:
2016-12-16