Bordpendyl Louis XVI stil

Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil
Bordpendyl  Louis XVI stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, omkring 1900, alabaster och metall, urtavlan märkt Vert-nice, arabiska siffror, höjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Pendel och nyckel finns, kollonerna med skador och lagningar

428774

Päivämäärä:

2016-12-16