Figuringrupper parian

Figuringrupper parian
Figuringrupper parian
Figuringrupper parian
Figuringrupper parian
Figuringrupper parian
Figuringrupper parian

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPPER, 3 st., parian, 1900-talets början, bl a barn med hund resp katt, höjd ca 9-16 cm

Skador, lagningar

428777

2016-12-16