Jan Wiberg Marin

Jan Wiberg Marin
Jan Wiberg Marin
Jan Wiberg Marin
Jan Wiberg Marin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN WIBERG (född 1944): "Skuta", monogramsignerad JW, olja på duk, ca 75x62 cm,

PROVENIENS:
Galleri Fabian Kyrkbacken, Västerås, 1994

428790

2016-12-16