Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAGNAR AHRENS (född 1908 i Malmö- död 1987 i Hägersten, Stockholm), "Stilleben med skulpturhuvud", signerad och daterad Ahrens -50, olja på duk, 100x81 cm
Tryckskador, färgbortfall
428799
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här