Ragnar Ahrens

Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens
Ragnar Ahrens

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

RAGNAR AHRENS (född 1908 i Malmö- död 1987 i Hägersten, Stockholm), "Stilleben med skulpturhuvud", signerad och daterad Ahrens -50, olja på duk, 100x81 cm

Tryckskador, färgbortfall

428799

2016-12-16