Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1940-tal, löstagbar bricka, fanér i mahogny, höjd ca 60, 87x48 cm
Smärre slitage, senare hjul
428809
2016-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här