Sune Bäckström vas brons

Sune Bäckström vas brons
Sune Bäckström vas brons
Sune Bäckström vas brons
Sune Bäckström vas brons
Sune Bäckström vas brons
Sune Bäckström vas brons

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUNE BÄCKSTRÖM, vas, brons, 1900-talets första hälft, signerad Sune Bäckström, höjd ca 17 cm

428818

2016-12-16